Відгуки наших клієнтів
Це сервіс, де справді розуміються на своїй справі. Відновлювала тут амортизатори задні на своєму Opel і результат перевершив усі очікування. Машина їде плавно, нічого не стукає. Окрема подяка за уважність до дрібниць і доброзичливе ставлення до клієнта. Рекомендую цей сервіс.
Максим Гойда⭐⭐⭐⭐⭐
Відновлював амортизатори на BMW. Результат перевершив очікування. Як по ціні, то це просто шара. Роботи були виконані вчасно, а рівень обслуговування заслуговує на найвищі оцінки.
Андрій Шалай⭐⭐⭐⭐⭐
Залишився дуже задоволений роботою автосервісу Док Карс. Відновили передні стійки мою Skoda на всі 100%. Після ремонту машина їде набагато приємніше, враховуючи те що пробігу вже 240 тис.
Вова Гринь ⭐⭐⭐⭐⭐
Це просто чудо! Звернулась до хлопців по рекомендації знайомого з проблемою амортизаторів. Купляти нові, не варіант. Виїхала з відчуттям, ніби в мене нова машина. Величезне дякую за вашу роботу!
Марина Липець⭐⭐⭐⭐⭐
Обслуговую в цьому сервісі дві своїх машини, більше двох років. За весь час ніяких нарікань по обслуговуванню. Для мене великий плюс, що недалеко від дому.
Костя Литвин⭐⭐⭐⭐⭐
Не можу сказати чому, але я довіряю майстрам в цьому сервісі. Звертаюсь уже не перший раз і завжди все ок. Хлопці просто молодці!
Настя Салогуб⭐⭐⭐⭐⭐
Дуже задоволена. Все зроблено якісно і вчасно. Рекомендую всім цей сервіс. Майстри дійсно знають свою справу. Заслужені пять зірочок
Лариса Шевченко⭐⭐⭐⭐⭐
Ремонтував передні стойкі з регуліровкой на BMW F10. Майстри зробили все дуже якісно. Дякую за професійний підхід і швидкість виконання роботи!
Петро Зайцев⭐⭐⭐⭐⭐
Ремонтувала підвіску на Audi. Все зробили професійно і швидко. Дуже задоволена результатом. Авто їздить чудово. Дякую за якісний ремонт!
Катя Смалій⭐⭐⭐⭐⭐